SDĚLENÍ COVID-19

Základní škola a mateřská škola Potůčky, okres Karlovy Vary

SDĚLENÍ ŠKOLY

Vážení rodiče, vzhledem k nařízení vlády o opatření uzavření škol, včetně prvního stupně ZŠ, od 14. 10. 2020 přechází naše škola na povinnou distanční výuku.

Dnes žáci všech ročníků obdrželi výukové materiály, které budou zpracovávat dle pokynů třídních učitelů. Tyto materiály odevzdají rodiče v úterý dne 20. 10. 2020 mezi 9:00 až 12:00 hodin a obdrží od třídních učitelů další pokyny a materiály k výuce.

Škola se intenzivně připravuje na on-line výuku pomocí výpočetní techniky. Vzhledem k tomu, že technické vybavení je již objednáno a očekáváme instalaci zařízení, bude tato forma výuky realizována v nejbližší době. O této skutečnosti vás budeme včas informovat.

Moc vás žádáme o spolupráci, komunikaci a trpělivost s výukou vašich dětí. Jsme si vědomi, že to nebude jednoduché, ale společně to zvládneme. Prosím sledujte webové stránky školy a využívejte komunikaci s učiteli prostřednictvím mailu a telefonu.

Zavření škol je plánované zatím do 1. 11. 2020. Pokud dojde ke změně nařízení vlády, budete informováni prostřednictvím webu školy a na obecní vývěsce Obecního úřadu Potůčky.

V Potůčkách dne 13. 10. 2020

Mgr. Jana Kunstová