Základní škola a mateřská škola Potůčky, okres Karlovy Vary

DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí Vlády ČR bude probíhat výuka od 14.10.2020 distanční formou pro všechny žáky naší školy.

DISTANČNÍ VÝUKA JE POVINNÁ !

• V případě distanční výuky jsou žáci povinni se výuky účastnit. Pokud nejsou přítomni online výuce, musí být řádně omluveni svému třídnímu učiteli.
    Rozvrh online výuky bude včas upřesněn zákonným zástupcům a na webových stránkách školy.

• V případě offline výuky jsou žáci povinni odevzdávat zadanou práci v daných termínech.
    Pokud zadaná práce nebude odevzdána v daný termín, budou mít žáci neomluvenou absenci.

Termín pro odevzdání :  každé úterý od 8:00 - 11:30 hodin v Zš a Mš Potůčky

Mgr. Jana Kunstová ( ředitelka školy )